تخصصی تعمیر کنید، معقول هزینه کنید

تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک​

تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک​ خودروهای تویوتا، لکسوس، هیوندای و کیا با یک سال گارانتی و تضمین کیفیت در مجتمع تخصصی چهارسوقی

تست کامل گیربکس با دستگاه های تخصصی و عیب یابی کامل گیربکس، تعمیر کامل گیربکس اتوماتیک و نو سازی کامل و اورهال گیربکس، سرویس ساعت گیربکس و رفع عیوب شایع این قسمت، رفع تمامی مکث  و تاخیر گیربکس های اتوماتیک در هنگام تعویض دنده، رفع تمامی ضربه های گیربکس در هنگام تعویض دنده و تمامی خدمات تخصصی مربوط به گیربکس های اتوماتیک.

مشکل گیربکس اتوماتیک

عیب یابی کامل و تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک​ و بررسی میزان سلامت آن

مرکز تخصصی چهارسوقی با بهره گیری از تجهیزات سبک و سنگین تست و عیب یابی گیربکس از قبیل دیاگ های تخصصی، سیمولاتور گیربکس که شرایط جاده ای را شبیه سازی میکند، دستگاه های تست فشار هیدرولیکی گیربکس های اتوماتیک، تستر ساعت گیربکس و…

گام بلندی برای عیب یابی کامل گیربکس های اتوماتیک برداشته و با داشتن تیم تخصصی تعمیرات ، خدمات درجه یک تعمیر گیربکس های اتوماتیک تویوتا و لکسوس و هیوندای و کیا را به شما عزیزان ارائه می دهد.

اگر نیاز به دریافت مشاوره در رابطه با تعمیر گیربکس اتوماتیک و یا تعمیر موتور تویوتا دارید، می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

انجام سرویس های کامل گیربکس اتوماتیک

روغن گیربکس به عنوان مهمترین بخش در گیربکس های اتوماتیک به شمار می رود و اکثر ایرادات گیربکس به واسطه خراب بودن روغن گیربکس پدیدار می شود. روغن های تقلبی و بی کیفیت که بازار ایران را کامل در اختیار گرفته باعث می شود گیربکس به سرعت مستهلک شده و از بین برود.

لذا در انجام سرویس های گیربکس خیلی جدی باشید. این مرکز با واردات روغن های اصلی گیربکس خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا با دستگاه های مخصوص روغن گیربکس اتوماتیک خودروی شما را تعویض می نماید. لطفا در جریان باشید با هربار تعویض روغن گیربکس باید صافی گیربکس نیز تعویض گردد.

اگر خودروی شما ساخت کمپانی تویوتا است، این نکته را در نظر داشته باشید که مجتمع تخصصی چهارسوقی، تعمیرگاه تویوتا و لکسوس بوده و در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت می کند.

مشکل گیربکس اتوماتیک

گیربکس اتوماتیک خودوری شما دچار مشکل شده؟

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشکل گیربکس خود را پیگیری فرمایید مرکز تخصصی چهارسوقی متخصص در تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا در کنار شماست.