تخصصی تعمیر کنید معقول هزینه کنید

تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک

خدمات تخصصی تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا با یک سال گارانتی و تضمین کیفیت. تست کامل گیربکس با دستگاه های تخصصی و عیب یابی کامل گیربکس ، تعمیر کامل گیربکس اتوماتیک و نو سازی کامل و اورهال گیربکس ، سرویس ساعت گیربکس و رفع عیوب شایع این قسمت ، رفع تمامی مکث  و تاخیر گیربکس های اتوماتیک در هنگام تعویض دنده ، رفع تمامی ضربه های گیربکس در هنگام تعویض دنده و تمامی خدمات تخصصی مربوط به گیربکس های اتوماتیک.

مشکل گیربکس اتوماتیک

عیب یابی کامل گیربکس های اتوماتیک و بررسی میزان سلامت گیربکس

مرکز تخصصی چهارسوقی با بهره گیری از تجهیزات سبک و سنگین تست و عیب یابی گیربکس از قبیل دیاگ های تخصصی ، سیمولاتور گیربکس که شرایط جاده ای را شبیه سازی میکند ، دستگاه های تست فشار هیدرولیکی گیربکس های اتوماتیک ، تستر ساعت گیربکس و… گام بلندی برای عیب یابی کامل گیربکس های اتوماتیک برداشته و با داشتن تیم تخصصی تعمیرات ، خدمات درجه یک تعمیر گیربکس های اتوماتیک تویوتا و لکسوس و هیوندای و کیا را به شما عزیزان ارائه می دهد.

انجام سرویس های کامل گیربکس اتوماتیک

روغن گیربکس به عنوان مهمترین بخش در گیربکس های اتوماتیک به شمار می رود و اکثر ایرادات گیربکس به واسطه خراب بودن روغن گیربکس پدیدار می شود. روغن های تقلبی و بی کیفیت که بازار ایران را کامل در اختیار گرفته باعث می شود گیربکس به سرعت مستهلک شده و از بین برود. لذا در انجام سرویس های گیربکس خیلی جدی باشید. این مرکز با واردات روغن های اصلی گیربکس خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا با دستگاه های مخصوص روغن گیربکس اتوماتیک خودروی شما را تعویض می نماید. لطفا در جریان باشید با هربار تعویض روغن گیربکس باید صافی گیربکس نیز تعویض گردد.

مشکل گیربکس اتوماتیک

گیربکس اتوماتیک خودوری شما دچار مشکل شده؟

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشکل گیربکس خود را پیگیری فرمایید مرکز تخصصی چهارسوقی متخصص در تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا در کنار شماست.