تخصصی تعمیر کنید معقول هزینه کنید

تعمیرات تخصصی دیفرانسیل و ترانسفر

دیفرانسیل قطعه ای است که نیرویی که از طرف گیربکس خارج شده تبدیل گشتاوری دوباره انجام داده و جهت نیرو را عوض کرده و به سمت پلوس ها ارسال میکند. خودروها همه دارای دیفرانسیل هستند. خودروهایی که دیفرانسیل جلو هستند این قطعه درون گیربکس قرار گرفته است و خودروهای چهار چرخ متحرک دارای دو عدد دیفرانسیل در چرخ های جلو و عقب به صورت مجزا هستند. خودروهایی که دو دیفرانسیله هستند نیاز به قطعه دیگری به نام ترانسفر کیس نیز دارند. ترانسفر کیس پشت گیربکس بوده و نیرو را از گیربکس به وسیله گاردان ها به دیفرانسیل های جلو و عقب ارسال میکند که انواع مختلفی دارند و نمونه هایی که دنده کمک دارند این قطعه پیشرفته تر است و در واقع همان دنده کمک خودرو ترانسفر است.

مشکل گیربکس اتوماتیک

عیب یابی کامل سیستم انتقال قدرت تویوتا لکسوس هیوندای کیا

تست کامل دیفرانسیل گاردان ترانسفر کیس و پلوس ها ، بررسی عوامل لرزش خودرو و شناسایی و تعمیر عوامل لرزش، تعمیر تمامی صداهای اضافی سیستم انتقال قدرت مانند رفع زوزه های مختلف دیفرانسیل ، رفع صدای ترانسفر کیس و..، تعمیرات سیستم انتقال قدرت جزو مباحث تخصصی بوده و کمتر تعمیرگاهیی یافت می شود که بتواند این عیوب را شناسایی و رفع عیب نماید.

تعویض روغن ترانسفر و دیفرانسیل

ترانسفر و دیفرانسیل خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای کیا از انواع مختلفی بوده که تمامی آنها نیاز دارند روغنشان هر 40000 کیلومتر یک بار تعویض گردد. این مرکز با تهیه روغن های اصلی و واسکازین های مخصوص خودروهای هیوندای کیا و تویوتا لکسوس خدمات تعویض روغن دیفرانسیل و ترانسفر این خودروها را به شما عزیزان ارائه می دهد.

خودروی شما لرزش دارد؟ زوزه می کشد؟

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشکل گیربکس خود را پیگیری فرمایید مرکز تخصصی چهارسوقی متخصص در تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا در کنار شماست.