تخصصی تعمیر کنید معقول هزینه کنید

تعمیرات تخصصی جلوبندی و تعلیق

خدمات تخصصی تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا با یک سال گارانتی و تضمین کیفیت. تست کامل گیربکس با دستگاه های تخصصی و عیب یابی کامل گیربکس ، تعمیر کامل گیربکس اتوماتیک و نو سازی کامل و اورهال گیربکس ، سرویس ساعت گیربکس و رفع عیوب شایع این قسمت ، رفع تمامی مکث  و تاخیر گیربکس های اتوماتیک در هنگام تعویض دنده ، رفع تمامی ضربه های گیربکس در هنگام تعویض دنده و تمامی خدمات تخصصی مربوط به گیربکس های اتوماتیک.

عیب یابی کامل سیستم تعلیق خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا

مرکز تخصصی تعمیرات چهارسوقی خدمات تعمیر جلوبندی و عقب بندی خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا را به شما عزیزان ارائه می دهد. رفع تمامی ایراد های موجود در سیستم تعلیق شامل رفع تمامی صداهای اضافی از جلوبندی و عقب بندی خودروها ، رفع تمامی عوامل لاستیک سایی و تنظیمات تخصصی زوایای چرخ ها، میزان فرمان تخصصی ، رفع کوبش کمک های فنر ، عیب یابی و تعمیر سیستم های تنظیم ارتفاع پرادو و جنسیس و موهاوی و انجام کالیبراسیون های تخصصی این خودروها و همه خدماتی که مبتنی برجلوبندی و عقب بندی خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا است. تعمیرات جلوبندی و عقب بندی در این مرکز به صورت باز و بست کامل انجام می گردد در که در این روش تمامی قطعات معیوب شناسایی شده و تعمیرات شما پایدار و با کیفیت خواهد بود.

انجام سرویس های کامل جلوبندی و بازدید های چهار چرخ

یکی از امور اساسی در سالم نگهداری سیستم تعلیق خودور انجام سرویس های دوره ای و بازدید های چهارچرخ خودرو است. قطعاتی مثل گردگیرهای سیبک ها و پلوس ها و جعبه فرمان به صورت پلاستیکی بوده و طول عمر محدودی دارند که پاره شدن و خرابی این قطعات سبب میشود قطعه مربوطه آنها به سرعت از بین رود. و نکته دوم زمانی خودرو قرار است مسافت طولانی جاده ای طی نماید باید سیستم تعلیق آن کنترل گردد و اگر عیبی در آن وجود دارد برطرف شود که به این کاز بازدید چهارچرخ گویند.

سیستم تعلیق خودوری شما دچار مشکل شده؟

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشکل گیربکس خود را پیگیری فرمایید مرکز تخصصی چهارسوقی متخصص در تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا در کنار شماست.